Жалюзі «день-ніч» на пластикові вікна
 

Будь-який з нас розуміє, що вікно без штор і фіранок виглядає не естетично і не затишно. На сьогоднішній день достаток дозволяє зробити гідний вибір. Жалюзі «день-ніч» — унікальна конструкція, яка не залишить байдужим жодного споживача.

Відомо, що штори виконують дві основні функції — захист приміщення від сонячного світла і декор приміщення. Невже традиційні завіси здатні за нашим бажанням затемнити приміщення ?! Звичайно, ні. Тому їх альтернативою і стали жалюзі. Пора відходити від асоціації, що жалюзі — це тільки в офісне приміщення. Ні, сьогодні ринок повний достатком матеріалу різної структури і забарвлень. Однією з популярних і сучасних конструкцій стали жалюзі «день-ніч» для ванних кімнат, докладніше на сайті weston.com.ua/kolection про які можна прочитати тут.

Стильні та розкішні штори завоювали довіру багатьох споживачів. Жалюзі «день-ніч» — конструкція, в якій чергуються тканини двох видів (більш щільна і прозора, свого роду — зебра). Виробники гідно попрацювали над конструкцією, про що говорить їх високу якість. Для з’єднання смуг в одне ціле застосовується метод безшовного термічної технології. А обробка спеціальними просоченнями захищає жалюзі «день-ніч» від пилу і бруду. Полотно настільки унікально, що контролювати інтенсивність сонячного світла в приміщенні досить легко.

Різновиди жалюзі «день-ніч» — відкрита конструкція. Жалюзі відкритого типу універсальні і підходять для будь-якого приміщення: житлового і не житлового. Тканина намотується на неприкритий вал і не закріплюється з боків. Полотно висить вільно і візуально збільшує простір приміщення;

Закрита конструкція. При бажанні заховати тканина використовується закритий тип жалюзі, в якій передбачено наявність короба. З першого погляду може здатися, що конструкція вбудована в раму.

Не залежно від сформованого інтер’єру, підібрати потрібну забарвлення не складе ніяких труднощів. Грамотний фахівець з легкістю допоможе підібрати потрібне поєднання, яке ідеально впишеться в декор приміщення. Наприклад, для класичного стилю прекрасно підійде мікс однотонних і смуг з малюнком. Будь-який увійшов в приміщення гість відзначить витонченість смакових якостей господаря будинку.

Дизайнери, в свою чергу, віддають перевагу теплим відтінкам. Для просторих кімнат підійдуть тропічні відтінки. Вони будуть виглядати виграшно, створюючи затишну і гармонійну атмосферу в приміщенні. Для кухні добре підійдуть жалюзі з райдужним візерунком (на них не так будуть помічені забруднення). В цілому різноманітності вистачає, все залежить від польоту ваших фантазій і переваг.