Поштові скриньки різних стилів

Якщо ви плануєте купити поштову скриньку, зверніть увагу на стиль його виконання. Сьогодні у продажу можна знайти як класичні варіанти, так і вельми нестандартні. Умовно все різноманіття поштових скриньок можна розділити по стилям на наступні види:

 

стандартні (в традиційному виконанні);

американські;

англійські;

оригінальні.

 

Деякі стилі визначені дуже умовно, але тим не менш нижче стане абсолютно зрозуміло, про які ящиках йдеться.

 

стандартні

 

До цього стилю належать ящики прямокутної форми, витягнутої вертикально, з вузькою щілиною для кореспонденції в верхній частині. Такий варіант досить поширений у нас — зустріти його можна практично на кожному будинку або хвіртки. Як правило, роблять традиційні поштові скриньки з металу. У такому виконанні вони і більш довговічні, і практично не піддаються в разі спроби їх злому.

 

американські

 

Цей вид поштових скриньок добре відомий нам за фільмами: згадайте, в яку ємність на одиночній опорі перед будинком американські листоноші кладуть кореспонденцію, і ви зрозумієте, про що йде мова. Ящик є горизонтальну ємність з відкидною бічною кришкою. У цю подовжню ємність кореспонденція вкладається скрученої в трубочку.

 

Американський ящик для пошти має спеціальний прапорець, який сигналізує про наявність всередині листів для відправки: якщо прапорець піднятий, листи є, і, відповідно, листоноша повинен їх забрати. Ящик встановлюється перед будинком на одиночну опору у вигляді труби.

 

англійські

 

Ящик для пошти в англійському стилі — це споруда, яка має вигляд тумби або стовпчики з щілиною в верхній частині для «впровадження» кореспонденції. Він встановлюється перед входом в будинок, а також такі ємності для поштових відправлень можна зустріти на вулицях міст. Вони пофарбовані в червоний колір і являють собою досить містке спорудження.

 

оригінальні

 

Цей стиль можна виділити досить умовно, але він непогано об’єднує в єдину групу ті вироби, які складно віднести до якого-небудь традиційного стилю. Часом такі конструкції в цілому дуже складно співвіднести з ємністю для кореспонденції, оскільки вони виконуються у вигляді казкових фігур, будиночків, тварин та інших всіляких предметів. Купити поштову скриньку такого типу можна в тому випадку, коли вам потрібно виріб, відповідне індивідуальним дизайном вашого будинку.

 

Отже, в питанні вибору ящика для пошти ви можете керуватися традицією і вибрати виріб в стандартному, американському або англійському стилі або ж зробити поштовий приймач за індивідуальним замовленням із застосуванням будь-яких обраних матеріалів.