Декупаж на камені

Декупаж є такою техніку декорування, при якій малюнок або орнамент приєднують до шуканого предмету. Декупаж є досить поширеним прикрасою і активно застосовується. Зрозуміло, дизайнери не можуть випускати подібний вид прикрас і активно застосовують його. Застосовується декупаж і в ландшафтному дизайні.

 

Якщо вести мову про дачних ділянках, то найчастіше використовують декупаж на каменях. Для цього необхідно підібрати камінь відповідного розміру — розміри залежать виключно від ваших побажань. У той же час важливий момент: камінь повинен бути гладким як мінімум з однієї зі сторін каменю. Пісковик краще не використовувати при декупажу, однак в самому крайньому випадку зійде і він. Ідеальним же варіантом можна назвати граніт або гладку гальку. Якщо ви їдете на море і є така можливість, постарайтеся прихопити велику гальку з пляжу — стане в нагоді, повірте!

 

Отже, спочатку камінь необхідно гарненько відмити і висушити. Потім необхідно покривати камінь лаком. Якщо все пройде вдало, на камінь прекрасно буде лягати фарба. Якщо ви знайдете лак для каменів, то це буде просто приголомшливо. Камінь необхідно прогрунтувати з усіх боків. Не забудьте висушити його до того, як перевернути, інакше вся робота піде нанівець. Після цього підберіть серветку з картинкою, яка б підходила за розміром. Серветку необхідно пропрасувати праскою і обірвати краю, щоб не було видно стики.

 

Верхній шар з даної серветки необхідно зірвати і покласти обличчям на звичайний файл. Поверх потрібно налити воду і разравнять пальцями. У той же час камінь покриваємо клеєм. Воду з файлу виливає і обережно прикладаємо до каменя, потім уважно витягуємо файл. Таким чином, серветка приклеюється до каменя. Почекаємо, поки вона висохне, після чого опрацюємо лаком і вуаля! Декупаж на камені готовий.