Пристрій системи автономного газопостачання

Установка системи автономного газопостачання є підходящим рішенням для мешканців заміських будинків або населених пунктів, де не проходить газова гілка. Це зручно і економічно вигідно. В більшості своїй, компанії, що займаються установкою подібних систем, дають гарантію на 20-30 років. Тобто, вклавши кошти один раз, ви будете користуватися «своїм газом» протягом більшої частини свого життя.

 

Плюсом є виняткова безпеку установки такої системи. При професійному монтажі газгольдера (резервуара, що містить запас скрапленого газу) ніколи не відбудеться мимовільної витоку палива. Значить, не буде нанесено шкоди навколишньому середовищу і людям, що живуть неподалік. Використання газу не викликає яких-небудь захворювань, тому що не залишає ніяких продуктів горіння. Установка такої системи дозволить не турбуватися про опалення будинку, нагріванні води для гігієнічних потреб, роботі газової плити і навіть про енергозабезпечення.

 

Система автономної газифікації повинна встановлюватися професіоналами, що мають відповідну ліцензію. До її складу входять такі компоненти:

— Газгольдер (ємність для газу).

— Газопровід, розрахований на високий тиск.

— Випарник, який доводить рівень тиску в газопроводі до необхідної позначки.

— Газопровід, розрахований для підведення газу до приладів споживання.

 

Найчастіше газ для газгольдера доставляється компанією, що займався установкою всього устаткування. Як правило, необхідність у поповненні резервуара з’являється не частіше, ніж 2 рази протягом року. Найчастіше застосовується природний газ або пропан-бутан. Газгольдери діляться на два види за своєю будовою: вертикальні і горизонтальні. Кожен вид має свої переваги і недоліки. Найбільш поширені горизонтальні резервуари. Вони мають велику продуктивність за рахунок великої площі так званого «дзеркала випаровування». До того ж вартість горизонтальної ємності нижче, ніж вертикальної. Але другий вид резервуарів може бути глибше опущений під землю при монтажі. За рахунок цього на нього не так сильно впливають низькі температури.

 

Вибираючи місткість газгольдера і його виробника, необхідно враховувати кілька факторів. Один з них — наскільки суворий зимовий клімат. Продуктивність системи автономного газопостачання повинна справлятися з потребами обслуговується площі. Від розміру будинку також залежить, чи буде достатнім то кількість тепла і електрики, яке отримує споживач.