Міфи і правда про платтяні шафи

Вважається, що платтяна шафа займає багато місця. Це не зовсім так, адже меблі можна розташувати в будь-якій зоні приміщення. Іноді шафи використовують як перегородки, бувають і двосторонні шафи. Якщо відповідально підійти до оформлення простору, то за допомогою шафи квадратні метри можна навіть заощадити. У платтяних шаф дверки, як правило, розсувні, а не розсувні, як у шаф-купе, але з будь-якого правила є винятки. Не так вже й складно знайти модель з бажаним типом дверцят.

 

Типова шафа має стандартне внутрішнє наповнення. Затвердження справедливо, якщо мова йде про невелику двостулкових меблів, що складається з декількох полиць і однієї поперечини. Однак наповнення тим різноманітнішою, чим більше шафа. Стандартні проекти коштують дешевше, але якщо господарі бажають отримати унікальні меблі, і готові витратити трохи більшу суму грошей, їм запропонують шафи з декількома вішалками, одним або двома висувними ящиками, додатковими полками і т. Д. В кінці кінців, можна замовити меблі за індивідуальним проекту.

 

Оскільки платтяні шафи є в будь-якій квартирі, їх помилково вважають меблями економ-класу. Насправді платтяна шафа цілком може бути елітним. Яскравий приклад тому — інтер’єри палацового стилю. Також прийнято вважати, що платтяні шафи вийшли з моди. Це не зовсім вірне твердження, адже шафа — це класика, а класика в моді завжди. Саме цей тип шаф дизайнери радять шанувальникам класицизму.

 

Платтяні шафи прекрасно виглядають в приміщеннях з різним стильовим оформленням, особливо в просторих кімнатах правильної форми. Немодним є незручний шафа, який складно використовувати за призначенням, але купувати або замовляти такі меблі зовсім не обов’язково. Купуйте якісні шафи, і гості гідно оцінять Ваш естетичні смак і вміння йти в ногу з часом.