Гідроізоляція фундаментів будівлі

Гідроізоляція фундаментів є досить складним процесом, який пояснює, чому деякі компаній, які спеціалізуються в області гідроізоляції, пропонують цю послугу за величезні гроші. Справді, якщо ви подивитеся на пропозиції на російському ринку, навряд чи ви побачите тисячі компаній, які пропонують свої послуги, коли мова заходить про гідроізоляції фундаментів. Є ті деякі,  які можуть виконати вам цю роботу якісно, ​​тому коло звужується ще більше.

 

У сучасному будівництві, особливо якщо забудовник дотримується технології вищої якості будівництва, гідроізоляція фундаменту здійснюється на самому початку закладки майбутньої будівлі, перш ніж піднімається перший поверх. Тим не менш, це не завжди строго дотримується навіть в сучасному будівництві. Результатом того є те, що в деяких будинках зовсім немає гідроізоляції фундаменту. І якщо в нових будівлях, це просто вирішується проблема, то для старого фонду ситуація ще більш плачевна. Там гідроізоляція майже ніколи не робилася, по крайней мере, не по нашим сучасним уявленням про гідроізоляцію.

 

Навіть якщо ви живете в будинку, який був побудований в середині 20 століття, гідроізоляція фундаменту може бути зроблена без будь-яких проблем. Причина полягає в тому, що модель виконання робіт, яка працює на практиці, не встановлює конкретних термінів будови для виконання робіт з гідроізоляції фундаменту, вона може бути виконана в незалежно від типу конструкцій. Гідроізоляцію не тільки можливо зробити, але навіть потрібно робити, тому що старе будівлі піддаються впливу навколишнього середовища багато років, і така процедура може продовжити життя і благополуччя всієї будівлі ще на довгий час.

 

Якщо основа будівлі знаходяться в поганому стані. Це вже стає проблемою всього житлового будинку, офісних будівель або приватного будинку (незалежно від того, скільки поверхів в будові). Якщо фундамент будівлі не водонепроникний, він пропускає вологу, але в наші дні, коли велика частина населення все ще живе в старих панельних будинках знають, як руйнівний вплив води може відбитися на загальній структурі будинку. Штукатурка починає падати, металеві фітинги схильні до корозії, з’являється цвіль і грибки, які починають загрожувати нашому здоров’ю і створювати нездорове середовище проживання.

 

По-перше, вам потрібно викопати траншею навколо зовнішнього фасаду будівлі. Це дасть працівникам доступ до цієї частини зовнішніх стін, яка залишається прихованим нижче рівня землі. Як тільки це буде зроблено, фундамент підлягає обробки, штукатурення та покриттю необхідними гідроізоляційними матеріалами. Зазвичай найкращий час для проведення таких робіт, літо, тому що тоді погода найбільш суха і тепла, і що дозволяє майстрам робити свою роботу якісно. Після того, як гідроізоляція фундаменту завершена, фундамент знову під землею і тепер через нього не проникне ні крапля води.