Прикраси для саду

У Європі вже давно стало традицією прикрашати свій сад. Поступово ця мода доходить і до нас. У магазинах і будівельних гіпермаркетах з’явилися різноманітні садові фігурки — гноми, звірі. З їх допомогою сад дійсно стає більш привабливим і затишним.

 

Вид прикрас для саду залежить від характеру вашої ділянки і матеріалу, з якого виготовлений будинок. Якщо ділянка має класичний європейський вигляд, то на ньому органічно будуть виглядати статуї і фонтани. У природному саду краще виглядатимуть різноманітні фігурки. Якщо ви перебуваєте на стадії будівництва заміського будинку або плануєте ремонт всередині нього, то на сайті можна ознайомитися з переліком робіт і розцінок на них. Професіонали виконають всі роботи в короткі терміни і за розумними цінами.

 

Наприклад, якщо будинок виготовлений з каменю, до нього добре підійдуть садові фігурки з глини і теракота. Якщо на ділянці знаходиться будинок із сайдинга або цегли, то краще придбати фігурки з пластмаси. Вони коштують дешевше, мають невелику вагу, тому на зимовий період їх можна прибирати з саду, щоб використовувати довше.

 

Дерев’яний будинок добре гармонує з прикрасами в сільському стилі, наприклад, це візок з квітами, колесо, декоративний колодязь. Місцем для розміщення фігурок можуть бути водойма, альпійська гірка, газон, клумба, тобто якийсь елемент ландшафтного дизайну.

 

Також можуть бути встановлені вазони. Ці предмети виготовляються з глини і пластику. Біля дверей з двох сторін можуть стояти два однакових вазона. У самому саду добре виглядають композиції, в центрі яких знаходиться один великий вазон і кілька маленьких. На стіні будинку можна розмістити кашпо. Цікаво виглядають рослини в часточках кокосового горіха. Ще один елемент прикраси — садові світильники. Їх ставлять біля доріжок і клумб.