Дачний ставок з поліетилену

Яку ємність вибрати для дачного ставка. Чи виникають труднощі при установці готових ємностей. Особливості догляду. На ці питання допоможе відповісти виробник ставків із пластику .Наявність дачної ділянки — вже удача для міського жителя, але щоб на ньому ще й природна водойма був? Таке навряд чи можливо! Максимум — водопровідна свердловина, яка призначена виключно для побутових цілей.

 

«Оживити» ділянку можна за допомогою імпровізованого ставка. Змонтувати його нескладно, особливо якщо використовувати для цього готові ємності з поліетилену низького тиску (ПНД). Виготовленням такої продукції займються компаніъ, на сайтах яких можна не тільки підібрати дачний ставок оптимального розміру, але й ознайомитися з інструкцією з його встановлення.

 

Щоб водойма, створена своїми руками, придбав природний, більш того, естетичний вигляд, необхідно заздалегідь подумати, яку роль він буде виконувати. Ємності з ПНД можна заселяти рибками, висаджувати в них рослини. Незважаючи на те що виробник ставків передбачив всі можливі способи використання своєї продукції, перед покупкою бажано визначитися з розмірами і функціями майбутнього водойми.

 

У декоративних цілях можна використовувати компактні моделі. Такому ставку знайдеться місце навіть на невеликій за площею ділянці. Якщо у водоймі будуть жити рибки, то до підбору габаритів потрібно підійти більш уважно. Для кожного виду риб потрібна різна кількість площі, можливо, що знадобиться установка спеціального обладнання для водопідготовки.

 

Розібратися в таких нюансах можна самостійно: статті з відповідної тематики зазвичай розміщені на сайті виробника ставків. Життя в водоймі багато в чому залежить від матеріалу, з якого він зроблений. На ставок декоративний пластиковий профіль підібраний не випадково. Він досить надійний, щоб захистити водойму від проростання рослин ззовні, а завдяки особливій пластичності стійкий до низьких температур і випирання грунту. Купівля ємності з ПНД значно скоротить витрати не тільки на монтаж ставка, але і на його обслуговування.

 

Догляд за штучною водоймою (за умови його грамотної установки) полягатиме в регулярному очищенні від повалених листя і прилетів сміття, періодичному проріджуванні рослин, посаджених в грунт (для зручності їх можна розміщувати прямо в горщиках). Якщо у водоймі будуть жити рибки, то потрібно стежити, щоб на поверхні не залишався корм. Він може стати причиною помутніння води і появи неприємного запаху. Дотримуючись цих нехитрих правил, ви будете насолоджуватися живописним пейзажем протягом усього дачного сезону.