3 елементи індустріального стилю в інтер’єрі, на які варто звернути увагу
3 елементи індустріального стилю в інтер’єрі, на які варто звернути увагу

Він нагадує інтер’єри фабрик і складів — чи може це стати ідеєю для вітальні або кухні? Численні аранжування, представлені в індустріальному стилі, підтверджують це! Ось 3 важливих елемента, на які слід звернути увагу, коли ви хочете впровадити його в свій будинок.

металеві меблі

Одним з основних елементів індустріального стилю є металеві акценти.
Якщо ми хочемо оформити простір в цьому стилі, у нас є велика свобода в їх використанні — нам вирішувати, виберемо ми один або два твердих металевих шафи, які ми пофарбуємо в контрастні кольори, або металеві меблі отримає більше вся наша кухня. Можливості практично безмежні, і збереження правильних пропорцій має вирішальне значення, якщо ми хочемо створити добре збалансований, гармонійний інтер’єр, який не буде позбавлений характеру. Металеві меблі або конструкції з використанням елементів з цього матеріалу можна знайти на ринку в різних варіантах і кольорах.

У світлі ламп

Освітлення — ще один аспект, який варто враховувати при виборі індустріального стилю і облаштуванні інтер’єру за його правилами. Цей елемент виконує кілька важливих функцій — він дозволяє розділити простір на зони, підсвічує його, а також може бути формою цікавого декору. Лампочки, що висять на довгих кабелях, або навіть кабелі, що контрастують з кольором стіни, які створюють геометричний візерунок на її поверхні, — це лише деякі з ідей, які варто надихнути. Не менш цікавою альтернативою можуть бути бетонні або металеві лампи або бра, лампи яких, закріплені металевими гратами, нагадують стиль ламп, використовуваних, наприклад, в автомайстерень.

Аксесуари та прикраси? Так, але …

Індустріальний стиль може бути суворим, але це не означає, що він позбавлений прикрас. Якщо ми хочемо трохи порушити його строгий характер, давайте забудемо про пухнастих килимках і картинах, що представляють пастельні композиції. Тут, коли справа стосується прикрас, велику роль відіграє функціональність. Для цього скористаємося, наприклад, металевими меблями або прикрасами. Якщо ми хочемо оформити стіни, непогано буде послатися на стиль конкретних фабрик або майстерень — в промисловому просторі прикраси можуть бути прикрасами з труб, оновленої сходами, яка буде служити вішалкою, або навіть велосипед, який ми розмістимо на стіні за допомогою міцних кронштейнів. Трохи творчості дозволить нам створити інтер’єр вашої мрії.

Ці кілька порад можуть стати джерелом натхнення, коли ви захочете облаштувати вітальню або кухню. Однак індустріальний стиль добре працює і в громадських місцях — барах, ресторанах і торгових центрах.