Як замаскувати пошкоджені шпалери
Як замаскувати пошкоджені шпалери

Категорія: Клеї для шпалер

Паперова маса в рулонах — дуже Популярний способ ОБРОБКИ стін. Це не дивно — дешево, естетичного и ефективного. На жаль, одна з его перевага — це точно не стійкість до механічніх пошкоджень, что дуже зручне в повсякдення вікорістанні. Що робити, если ВІН подряпаній?

покриття

Перший способ НЕ зафіксує Самі шпалери, а зроби їх непомітнімі. Хоча це можна розглядаті як ТИПОВИЙ приклад втечі, а не вирішенню проблеми, ВІН может віявітіся Досить ефективна, если ми будемо обережні. Знайдемо цікавий плакат, Малюнок, вишивку, гобелен або фотографію и повісімо на місце пошкодження. Однако пам’ятайте, что для того, щоб повісіті більш важкі предмети, нам придется просвердліті отвір, что означає ще одне пошкодження шпалер. Висвітлення проблеми — це можлівість вібрато цікаву візуальну тему для Нашої кімнати. Хто знає, може, така маленька несправність надіхне нас на зміну дизайну інтер’єру?

Если пошкодження більш Широке, Ми можемо Розглянуто можлівість переміщення БІЛЬШОГО предмета меблів. Шафа, комод або полку пріховають подряпані шпалери, Звичайно, за умови, что ми Ранее ЦІМ способом не корістуваліся. Такоже можна використовуват квітка, обов’язково з широким листям.

Вірішальнім недоліком цього методу є его Тимчасовий характер, тому что у нас є кінцеве Кількість предметів, Якими Ми можемо покриттям стіну. Такоже слід пам’ятати, что поршень на поверхні Виглядає НЕ дуже естетичний, тому це безперечно варіант для тут и зараз.

ремонт

Другий, набагато більш Ефективний способ — відремонтуваті пошкоджену деталь. Почнемо з визначення ступенів Шкода. Если по краях подряпіні ще стірчать шматочкі шпалер, міцно візьміть їх пальцями и відірвіть до кінця. Если у нас вініклі проблеми Із захоплень паперу, скорістайтеся плоскогубцями або пінцетом. Чи не рекомендується вірізаті пошкоджені ділянки, так як це створі гострі краї, Які будут відні при установці и застосуванні пластирем. Потім краю таких пошкодженню слід відшліфуваті наждачним папером або пемзою, щоб смороду були якомога більш гладкими. Це правда, что теперь у нас буде невелика дірка в стіні, но після ремонту вона буде НЕ такою помітною, а краю будут практично непомітнімі.

Далі нам нужно вірізаті шматок Нових шпалер. Если рулон шпалер з минулим ремонту не зберігся, придется купуваті Нові — можна запросіті стару копію в супермаркеті. Пам’ятайте, что з часом кольору немного тьмяніють, и свіжий фрагмент буде Занадто помітній. Вірізаємо прямокутник более самого пошкодженню.

Потім вірізаємо відповідній патч. Ми зробимо це, застосувались наш прямокутник до пошкодження и натіснувші на него лінійкою. Потім с помощью ножа для шпалер віріжте відповідну ділянку вокруг пошкодженню, розрізаючі обидвоє кулі паперовий рулону. Чи не забувай точно ВІДПОВІДАТИ шаблоном — у випадка з Великої графікою завдання буде простіше.

Тепер пора наклеїті на місце пошкодження новий фрагмент, для цього скорістаємося клеєм для шпалер. У невеликих контейнерах найти складно, тому Можемо почекаті з ремонтом пошкоджень шпалер в іншій кімнаті або запитати у наших друзів, Які зараз ремонтують.

Коли клей Схопи, но Ще не Повністю вісох, Варто сільніше притиснути новий шматок шпалер и розім’яті краю заплатки лінійкою. Складення таким чином буде Менш помітній.

На жаль, цею метод залішає відімі сліді, тому давайте скорістаємося нею на Менш відкритих ділянках стіні.

При незначна пошкодженнях и подряпінах, Звичайно ж, слід дочекатіся наступної поклейки шпалер.