Параметри скловати

Параметри скловати

Ми використовуємо скловату в конструкціях, де температура не перевищує 700 ° C. Вище цього бар’єру шерсть може плавитися, але, на щастя, не поширює вогонь. При курінні не виділяє отруйного диму. Однак слід зазначити, що така висока термостійкість не поширюється на сполучну — вона складає всього 250 ° C. Таким чином, підвищена кількість сполучного негативно впливає на загальну здатність поглинання тепла.

Скловата більш ефективна, ніж мінеральна вата з точки зору теплоізоляції. У продажу є шерсть з найнижчим коефіцієнтом теплопровідності 0,03 Вт / (м · К). Для порівняння — кращий результат для кам’яної вати — 0,034 Вт / (м · К).

Обидва типи мінеральної вати рекомендуються для звукоізоляції у всіх типах будівель. В цьому відношенні скловата трохи краще мінеральної.

Завдяки своїй стисливості скловата займає менше місця при транспортуванні, ніж кам’яна вата. Тільки після розрізання пакету шерсть повертається в початковий обсяг. Хоча скловата більш еластична, вона менш стійка до стиснення. При високих навантаженнях на нашу конструкцію краще вибрати мінеральну вату, з якої можна виготовляти плити високої щільності.

Водопоглинання при короткочасному зануренні становить від 0,65 до 1 кг / м², а при тривалому зануренні — 1-3 кг / м².

Коефіцієнт дифузійного опору μ становить 1,3-1,4.

Обидва види мінеральної вати активно використовуються в будівництві завдяки своїй багатофункціональності. Вони ідеально підходять для утеплення стель, підлог і стін в системі BSO. Через більш слабкої стійкості до навантажень ми будемо використовувати скловату для утеплення дахів і заповнення пустот. Завдяки своїй гнучкості він краще підлаштовується під вимоги підстави, ніж кам’яна вата. Ми також будемо використовувати перевагами скловати, коли нам знадобиться хороша звукоізоляція.