Тераси в ландшафтному дизайні

Тераси і підпірні стінки є важливим складовим ландшафтного дизайну. Вони служать для оформлення чи штучного створення нерівномірності висот грунту. Таким чином можна перетворити недоліки грунту в її гідності. Адже височина над землею несе в собі певну енергетику. А якщо ще й поізящней оформити, прикрасивши конструкцію чимось на зразок керамогранітe під дерево, нерівність грунту відразу ж перетворитися щось унікальне і урочисте.

 

Саме основа тераси може бути викладено таким матеріалом, як Керамограніт, який не буде кидатися в очі, а текстура  під дерево лише нагадає про єднання з природою і первозданності. Також, на додаток до підпірної стінки, в проект ландшафту вбудовують сходи, так як це самий зручний і швидкий спосіб піднятися на інший рівень. Подібна конструкція в проекті дає можливість поекспериментувати з декоруванням і подумати, що б вам хотілося бачити у себе на терасі: ліхтарики, ворота, арки або, може бути, огорожа. Якщо площа схилу допускає таке за розмірами, можна було б побудувати прекрасний каскад терас, які були б розділені підпорами.

 

Як правило, при організації подібних елементів, використовується натуральний камінь. Завдяки цьому матеріалу конструкція тераси зі стінками і сходами завжди буде виглядати міцною і неразрушимой, адже так, за великим рахунком, і є і не тільки на вигляд, так як натуральний камінь є воістину одним з найміцніших матеріалів.

 

Тераса — одне з найкращих місць, де можна розслабитися і відпочити від повсякденних турбот, представивши себе, наприклад, в оточенні спекотних тропічних рослин і дерев. Якщо ви докладете більше зусиль, створите маленький райський куточок спеціально для вас і вашої