Послідовність проведення робіт по ремонту квартири

Ремонт,  як і всі дії людини, повинен бути ретельно спланований і мати послідовні етапи. Якщо етапи ремонту переставляються місцями, то це може привести до зайвих витрат коштів, часу, сил і духу. Існує два типи ремонту, який виробляють в приміщеннях:

 

Капітальний ремонт. Він включає в себе перепланування, заміну старих віконних конструкцій, електропроводки і санітарної техніки. Косметичний ремонт. Це обклеювання стін шпалерами, фарбування чого-небудь, заміна дверей, замків, установка у ванній нових змішувачів і все в тому ж дусі. Роботи з косметичного ремонту, на відміну від капітального, можуть відбуватися в будь-який час року.

 

Існує послідовність твори робіт по ремонту. Важливо знати, що порушення цієї послідовності зазвичай призводить до псування того, що вже було оновлено. На першому етапі можна зробити заміну віконних конструкцій. Вікна, що виходять на балкон можна зробити глухими, якщо вони без балкона, то краще, щоб вони були стулковими, щоб було зручно мити. Потім проводять роботи по зміні санітарній техніці, труб, плитки та ванної.

 

Третім етапом стають роботи по установці проточно-витяжної обладнання. Цей етап ремонту існує не завжди, тільки при наявності обладнання. Потім прокладаються електропроводи. При цьому необхідний облік майбутнього розташування вимикачів і приладів, що працюють на електричній енергії (продумується це ще на етапі планування ремонту). Після прокладки проводів приступають до вирівнювання стін, стель і підлог. Стелі фарбують або розмивають. Після цього проводиться штукатурка.

 

Настає час обклеювання шпалер і фарбування віконних укосів і батарей, а також установка дверей, вимикачів. На наступному етапі укладають підлогове покриття і монтують плінтуса. При виборі настилу вдалим варіантом стане ламінат. Можна помітити, що вся послідовність робіт розташована в порядку зменшення пилу і бруду, що виникає під час ремонту.

 

У кожному етапі є кілька пунктів. Наприклад, установка труб і санітарної техніки. При цьому пункти можна виконувати в будь-якому порядку, але послідовність етапів змінювати ні в якому разі не можна, щоб уникнути великих витрат на ремонт.