Вибираємо однофазний бензиновий електрогенератор
 

У наших умовах нерідкі відключення електричної енергії на досить довгий термін. І для того щоб було освітлення, а побутова техніка укупі з промислової і далі могла працювати в штатному режимі, просто необхідний електричний генератор, представлений в широкому продажі абсолютно різних видів.

 

Найдоступнішими за ціною вважаються однофазні бензинові генератори, часто оснащуються двотактними ДВС. Останні цінуються за виключно високу надійність, яка пояснюється повною відсутністю надлишково складних механізмів ГРМ. Для подачі паливної суміші і відведення відпрацьованих газів встановлювалися використовуються тільки вхідні і вихідні вікна. Вся мастило відбувається за рахунок чаду, який утворюється після згоряння паливної суміші з бензину і синтетичного моторного масла.

 

Використовувати дешевше мінеральне масло для даних видів генераторів не має сенсу, оскільки вони виходять з ладу досить швидко. Краще не економити і додавати в бензин потрібну кількість синтетики (30: 1), яка дозволить з максимальною ефективністю проводити змазування всієї поршневої групи.

 

Витрата палива у вищевказаних генераторів, за рахунок підвищених оборотів (до 3600 об / хв) відносно невеликий. В середньому вони споживають не більше 1 літра на 1 кВт загальної потужності. Іншими словами, якщо купити бензиновий генератор, то він завдяки високій паливної економічності окупається буквально за перший сезон.

 

Генератори вищевказаної лінійки найчастіше комплектуються на трубчасте сталеве шасі, цінне не тільки в плані підвищеної міцності, а й легкості. Генератори високої потужності (до 5 кВт) важать всього 90 кг, що дозволяє на практиці переносити даний пристрій з легкістю двом дорослим людям з місця на місце.

 

Заводяться двотактні ДВС за допомогою магнето. Але це стосується бюджетних моделей. Якщо потрібно більш комфортний завод, переважно купувати генератор з додатковим встановленим стартером. Кращі моделі мають як стартер, так і магнето. Якщо сяде акумулятор, то двигун все одно можна завести за допомогою безвідмовного і витривалого магнето.

 

Вищевказані генератори не мають системи рідинного охолодження. Для цих цілей використовується алюмінієве ребра, яке з максимальною щільністю охоплює один або два циліндра. Це в позитивну сторону впливає на вагові характеристики генератора. А алюмінієве ребра, що володіє великою теплопровідністю, прекрасно відводить тепло — варто купити генератор, завести і можна бути впевненим, що навіть в спекотні літні місяці вони жодним чином не буде перегріватися. Укупі з правильно підібраним паливом можна твердо розраховувати, що генератор буде працювати десятиліття.