Єгипетський стиль на сучасний лад

Варто відзначити, що Стародавній Єгипет відноситься до однієї з найперших цивілізованих держав в світі. Саме тому єгипетський стиль в інтер’єрі є одним з перших стилів відомих людству. Але, незважаючи на це цей стиль інші народи, які з’явилися пізніше, так і не запозичили. Єгипетський стиль дуже просто розпізнати в інтер’єрі серед безлічі інших стилів.

 

Перш ніж ми вам розповімо про меблі, прикраси та планування єгипетського стилю, ви повинні усвідомити і прийняти те, що ваша квартира або будинок повинні бути виконані в одному кольорі. Саме жовтий колір і всі його вихідні відтінки, властиві саме єгипетського стилю. Чому саме так ніхто цього досі пояснити не може. Сучасники дотримуються такої думки, що жовтий це колір багатства, а якщо бути точніше золота. Це говорить про те, що багаті люди доповнювали видимість фінансового благополуччя, або ж створювали ілюзії з цього приводу. На думку фантазерів, це довільний колір, але яким — то чином впливає на життя царських персон.

 

А ось, на думку психологів, що жовтий колір — це колір радості і впевненості в собі, він провокує кмітливість і оригінальні ідеї. Адже всім відомо, що Єгипет б дійсно сильною державою, і все це завдяки цікавим рішенням. З цього всього можна зробити один висновок, що єгипетський стиль за допомогою жовтих квітів, дійсно має дорогий і шикарний вид. Але зосереджуватися на одному жовтому кольорі не варто. До єгипетського стилю можна віднести так само колір слонової кістки і бежевий колір. Всі яскраві кольори так само присутні, тільки в дуже маленьких частках.

 

В Єгипті приховано так багато загадок, що ніхто не знає, як насправді виглядають справжні хороми єгипетських правителів. Адже до нашого часу дійшли тільки, які — то частинки описів і зображень в давньоєгипетських джерелах, які ще збереглися. Тому якщо ви вирішили оформити своє житло в єгипетському стилі, в такому випадку все-таки краще прислухатися рад сучасних дизайнерів, які знають, як стилізувати інтер’єр під єгипетський стиль.

 

Кращий варіант створення єгипетського стилю — це наповнення приміщення єгипетськими елементами. Наприклад, це можуть бути колони, арки або пілони. Пілони — це невисокі стовпи, які в Стародавньому Єгипті встановлювалися біля входу до палацу. Такі елементи в сучасному дизайні можна виконати із пластику або гіпсокартона. А ось стелі і стіни фахівці рекомендують прикрасити єгипетськими фресками. Це такий вид живопису, який характерний Стародавнього Єгипту. А ось більш багаті єгипетські люди розписували стіни піктографією.

 

Підлоги в єгипетському стилі були срібними або золотими, тобто їх покривали плиткою їх дорогоцінних металів. Ви так само можете прикрасити підлогу плиткою, з імітацією під срібло або золото. Особливу увагу варто приділити дверей в єгипетському стилі. Двері в будинок, в єгипетські зали виконували з кедра. Прикрашали їх слоновою кісткою або золотом. Єгипетський стиль в сучасному інтер’єрі можна доповнити звичайними дверима, які будуть виконані з імітацією слонової кістки або позолоти.