Вибір ламінату

Практично будь-який власник квартири задає собі питання про те, яке підлогове покриття буде оптимальним. Варіантів досить багато. Але як показує практика, кількість людей, які віддають перевагу ламінату росте з кожним днем. Переваги даного покриття підлоги очевидні: міцність довговічність, різноманіття кольорів, фактура малюнка, демократична ціна. В даний час застосовуються нові технології для виробництва ламінату, що відповідають будь-яким вимогам.

 

Експлуатація ламінованого покриття дуже зручна і не викликає складнощів при виконанні работ. Красота, зручність, швидкість, легкість. Основні плюси даного покриття. Вибір визначено — застилає підлоги ламінатом. Рішення прийнято, але виникає питання — що потрібно конкретно для кухні, ванній, кімнати. Як зробити правильний вибір?

 

Зносостійкість ламінату залежить від класу. Умовно проводиться розподіл на домашній-21-22-23 і комерційний-31-32-33.Класс 21-22 в основному використовується для квартир, в яких проживають максимум дві людини. Ціни на таке покриття невисокі. Термін служби складе близько чотирьох років. Трохи більше довговічність класу 23. Оптимальне рішення буде на користь 31 класу. Відмінності за цінами мінімальні. Більш витратний варіант 32-33 клас, який використовується в більш містких приміщеннях (офіси, школи, кафе). Чим вище клас, тим менше знос покриття під час експлуатації. Для продовження терміну служби рекомендується зробити вибір класу з «резервом».

 

Ламінат підрозділяється за категоріями

 

1.Водостойкій

 

2.Влагостойкій

 

  1. Не водостійкий

 

Для кухні коридору, передпокою оптимальним рішенням буде вологостійке покриття, у ванній вибираємо водостійкий ламінат. У процесі пресування підлогового покриття додається спеціальна смола, що заповнює порожнечі. Дана технологія дозволяє перешкоджати попаданню вологи. Використання такого підлогового покриття підходить для приміщень з високим ступенем вологості. Водостійкий ламінат так само має свої переваги. Він не піддається деформації під впливом води, так як верхній шар просочений водовідштовхувальним складом. Гарантійний термін на дану продукцію від двох до шести років. Слід згадати, що купувати ламінат рекомендується в магазині, який надає сертифікат якості. Термін служби і якість покриття безпосередньо залежать від того, який вибір ви зробите. Варто витратити трохи більше часу на пошук, щоб в подальшому не було розчарувань.