Чому саме світлодіодні лампи

Нове століття — нові технології. Людство просунулося по всьому стежками, і не залишилася без уваги тема електрики і його споживання. Як відомо, стандартна лампа розжарювання вже не дуже хороша, на зміну їй прийшла світлодіодна лампа. Начебто це та ж лампа розжарювання, але вона споживає в рази менше електрики і куди більш безпечна. Так у чому ж справа?

 

Світлодіодні лампи — лампи LED — відрізняються електронними компонентами, світлодіодами, звідки і пішла їх назва. На даний момент їх виробляється безліч — лампи можуть мати різні потужності, форму, забарвлення і колірну температуру. Зовнішні світлодіодні лампи ви може придбати майже в будь-якому магазині міста, але можете і переглянути каталог інтернет-магазинів. Практично кожен інтернет-магазин світлодіодних ламп має не тільки каталогом цих самих ламп, а й статтями, які допоможуть вам зробити правильний вибір. Наприклад, ви можете провести відбір по цоколю або колірній температурі.

 

Так якими переваги володіє світлодіодна лампа?

1) Величезна економія електроенергії.

2) Більш довга служба на благо вашого будинку

3) LED-лампи не містять ртуті або інших шкідливих елементів, що робить з безпечніше.

4) Вони не мерехтять, так що ваше читання під лампою стане куди комфортніше.

 

Звичайно, це так, адже не буває ідеальних речей. Найголовніший мінус світлодіодних лампочок — ціна. Вона набагато вище, ніж ціна на лампи розжарювання. Крім цього, LED-лампи також ширше, довше і важче, ніж стандартні лампочки, які ми звикли бачити в кожному будинку. Ще до недоліків можна віднести колірний спектр світіння. Тут як раз таки і потрібно поговорити про колірну температуру. Ідеальний «теплий» колір є світло з температурою близько 2700-3000К. Купуючи світлодіодну лампу, остерігайтеся китайських виробників і неякісних підробок!

 

Безсумнівно, лампи-LED куди вигідніше звичайних ламп розжарювання, а й коштують вони набагато дорожче. Але якщо порахувати, то світлодіодна лампа окупиться приблизно через півроку або рік, залежно від інтенсивності використання освітлення. Тобто спочатку ви платите дорожче, але при цьому у вас зменшуються рахунки на електрику. Таким чином, LED-лампа в будь-якому випадку окупить себе, так що ми рекомендуємо вам саме її!