Пластикова покрівля

Сьогодні далеко не рідкість різноманітні варіанти прозорої покрівлі. Споруди з таким дахом досить оригінальні і виглядають дуже яскраво і гармонійно. Прозорий шифер порівняно практичний і естетичний матеріал, за допомогою якого можливість втілити різноманітні фантазії стає реальністю, оскільки існують різні варіанти профілів, а також величезна кількість варіантів колірної гами.

 

Такий матеріал можна цілком використовувати не тільки в процесі покрівельних робіт, а також при обробці стін. Різноманітність форм профілю вражає. Так, крім повсякденного хвилястої форми, існує пряма конфігурація, а також трапецеїдальна. Виконати покрівлю в будь-якому прозорому, а також напівпрозорому вигляді представляється допустимим завдяки багатому вибору забарвлень і відтінків.

 

Існують різноманітні варіанти виготовлення прозорої покрівлі, які порівняно мають велику кількість схожого, але, як і будь-який інший матеріал, мають і свої  особливості і відмінності.

 

Різноманіття прозорого шиферу:

 

На основі ПВХ (полівінілхлориду). Особливості такого матеріалу полягають в наступному:

 

 1. В гнучкості матеріалу, а також його еластичності.
 2. Значна міцність.
 3. Тривалий термін експлуатації.
 4. Матеріал стійкий до випромінювання, а також має значну пропускну здатність.
 5. Всілякі погодні умови не становлять загрози для матеріалу, тому різні корозії, гниття для покрівлі не страшні.
 6. Не схильний до горіння, має стійкість до хімічних впливів.
 7. Незначна вага.
 8. Монтаж не вимагає спеціальних навичок, оскільки вважається відносно простим.
 9. У порівнянні з іншими матеріалами достатньо екологічний.

 

До недоліку ж такого матеріалу відноситься невисокий температурний інтервал, коливається від -20 до +50 С. Цей недолік цілком можна усунути, якщо скористатися прозорим шифером, який посилено скловолокном. Його особливість в міцності, тривалому терміні експлуатації, а також термостійкості.

 

Застосування такої покрівлі досить різноманітно, наприклад:

 

 • Для будівництва будівель комерційного або с / г призначення.
 • Для побудови всіляких теплиць.
 • Як покриття складів.
 • Служить навісом над місцями громадського харчування та спортивних споруд.
 • В якості елемента дизайну.

 

Полікарбонат, який за своїми властивостями і характеристиками близький до ПВХ і також застосовується для різноманітних цілей. Але особливість полікарбонату відрізняє його від інших матеріалів, полягає в міцності до ударів. Найчастіше застосовують лише 2 його варіації: монолітний або стільниковий полікарбонат.

 

Акрил. Цей матеріал має відносно невисоку вартість, незважаючи на переваги в міцності і теплоізоляції. До того ж акрил має незначну вагу, що також є перевагою. Але при цьому він пропускає випромінювання, що призведе до вигоряння інтер’єру.