Безшовні натяжні стелі

Як відомо за допомогою натяжних стель ми можемо заховати будь-яку нерівність стелі, що дуже зручно. А ось безшовні натяжні потолки- це природне продовження і розвиток натяжних стель. Це технологія, яка є спокусливим рішенням для дизайнерів, адже за допомогою безшовних натяжних стель можна створити стелю без зварних швів. Це в свою чергу дає можливість наносити на поверхню оригінальні малюнки на всю поверхню стелі, не замислюючись про те, що з часом можуть статися якісь зрушення з — за зварних швів.

 

Для монтажників безшовні натяжні стелі так само стали ідеальним рішенням, адже такі стелі встановлювати дуже просто, швидко і зручно. Монтаж виконується дуже швидко, відповідно витрати на працю скорочуються. Для споживачів це те ж безсумнівно ідеальне рішення — це стильне і елегантне стельове покриття, і найважливіше це надійний захист від протікання з квартир, розташованих вище.

 

Безшовні натяжні стелі — це не ПВХ плівка, а тонка тканина, яка проходить через спеціальну додаткову обробку — це просочення полімерним складом, завдяки якому матеріал отримує необхідні властивості. Ширина рулону цього матеріалу може досягати п’яти метрів, поетові приміщення великих обсягів тепер не перешкода, так як його можна повністю перекрити.

 

Згадуючи термін безшовні натяжні стелі, не можна не сказати про таких системах, як безшовні стелі Дескор, Кліпси і Черутти, які ми розглянемо далі.

 

Безшовні натяжні стелі Дескор

 

Це продукція німецької промисловості. Виробник дає гарантію, що полотно Дескор в середньому 15-20 разів міцніше стандартної плівки — ПВХ. Такі безшовні натяжні стелі виготовляють на основі тонкого трикотажного полотна, яке просочується поліуретановим складом. Такий склад полімеризується, завдяки цьому ткане полотно виходить з високоякісної текстурою, до якої плюс до всього приєднуються відмінні механічні характеристики.

 

Ще один важливий момент — безшовні натяжні стелі Дескор мають властивості затримувати вологу і пил, таким чином, тканина дихає, але при цьому не пропускає воду, і це величезний плюс.  Ще одна перевага безшовних стель — вони витримують значні температурні коливання. Це говорить про те, що їх можна використовувати навіть в неопалюваних приміщеннях.

 

Безшовні натяжні стелі Кліпси — це продукція швейцарських виробників.

 

Цей вид стелі створюється на основі тонких високоякісних тканин, які проходять просочення поліуретаном. Ширина полотна даного матеріалу досягає 5,1 метра, що дозволяє використовувати його навіть в просторих приміщеннях. Безшовні натяжні стелі Кліпси можуть бути як білого кольору, так і інших кольорів. Варто зазначити, що для фарбування тканин використовуються виключно натуральні барвники.

 

Безшовні стелі Черутті

 

Для виготовлення таких натяжних стель використовується полотно з поліефірного матеріалу, який просочується полімерним складом, завдяки чому виріб насичується необхідними функціональними характеристиками. Ці стелі відрізняється високою міцністю — полотно практично неможливо пошкодити в ході монтажу. Ще одна перевага цього матеріалу — це підвищена вологостійкість, відповідно його можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.

 

Такі безшовні натяжні стелі дуже прості в монтажі — полотно натягується і закріплюється в кріпильні елементи, і це при тому що полотно абсолютно не потрібно нагрівати. Безшовні натяжні стелі дуже легко мити, цей матеріал морозостійкий, що дозволяє використовувати такі натяжні стелі навіть на лоджії мул балконі.